Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Pękalin - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Przyjaciół

Mielno(Pękalin + 8 km)

1 399 000 zł350 m² 3 997,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:710 m²

Prezentujemy atrakcyjny pensjonat po kapitalnym remoncie, położony w Mielnie w dzielnicy Unieście, na działce o powierzchni 710m2. Nowa niższa cena O 191.000zł! LOKALIZACJA: Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie(Pękalin + 14 km)

3 200 000 zł500 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszamy do urokliwego pensjonatu w malowniczym Ustroniu Morskim, zaledwie 500 metrów od morza! Ten obiekt to idealna inwestycja dla tych, którzy szukają nie tylko pięknej lokalizacji, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Chocielewko

Chocielewko(Pękalin + 20 km)

2 900 000 zł2 292 m² 1 265,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:65 000 m²

Kompleks stawów hodowlanych z zabudową mieszkalną i biurową - Chocielewko, pomorskie Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł699 m² 3 576,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:744 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o pow. 699 m2, położona w ścisłym centrum Koszalina przy ul. Grunwaldzkiej / Zwycięstwa. Obecnie nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Przemysłowa

Potęgowo(Pękalin + 18 km)

4 490 000 zł1 137 m² 3 948,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 900 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Funkcjonalny obiekt produkcyjno-biurowy zlokalizowany w Potęgowie , przy głównej trasie S6. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Kołobrzeg(Pękalin + 25 km)

2 990 000 zł2 110 m² 1 417,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 432 m²

Nowa niższa cena! Polecamy Państwu zakład produkcji składający się z:. 3 hale - Budynki magazynowo-produkcyjne z rampą, ogrzewane, z biurem i pomieszczeniami socjalnymi wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Unieście

Unieście(Pękalin + 11 km)

2 400 000 zł416 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:508 m²

Na sprzedaż: pensjonat z restauracją Mielno, 5 minut od morza Oferuję na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelowo-gastronomiczny zlokalizowany w Mielnie jednej z najbardziej znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Świerkowa

Dębina(Pękalin + 23 km)

2 150 000 zł337,07 m² 6 378,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Pensjonat nad morzem w Dębinie, ul. Świerkowa | 280 m od plaży | 10 apartamentów | działka 1121 m Na sprzedaż wyjątkowy pensjonat położony w nadmorskiej miejscowości Dębina ,.