Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Pękalin - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 500 000 zł228 800 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny 22,88 ha | 5 km od kołobrzegu. | umowa pod farmę fotowoltaiczną. Nieruchomość rolna o powierzchni 22,8880 ha (228 880 m) położona w miejscowości Budzistowo, zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dobre

Dobre(Pękalin + 8 km)

119 280 zł1 704 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w miejscowości Dobre gmina Będzino, blisko trasy S6! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dobre, blisko trasy S6. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Siemianice(Pękalin + 24 km)

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Polna

Mielenko(Pękalin + 5 km)

320 000 zł766 m² 417,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Mielenko, przy ulicy Polnej. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju oraz bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Ustronie Morskie

Ustronie Morskie(Pękalin + 14 km)

1 800 000 zł910 m² 1 978 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ustronie Morskie atrakcyjnie zlokalizowana działka o pow. 910 m2, położona w linii prostej w odległości ok. 150 m od morza. Wymiary działki: długość 27 m, szer. 31 m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Smołdzino(Pękalin + 12 km)

279 000 zł1 675 m² 166,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura na sprzedaż działka w Smołdzinie (gm. Smołdzino, powiat słupski). Działka o regularnym kształcie prostokąta, teren wyrównany. Powierzchnia: 1675m2 mpzp - 10ut - teren.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 048 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Duża działka pod zabudowę o pow. 4048 m2, w miejscowości Dworek, ok. 3,5 km od plaży w Gąskach. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media; woda na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gorzebądz

Gorzebądz(Pękalin + 20 km)

349 000 zł6 536 m² 53,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Gorzebądz, gm. Sianów; położenie: działka położona bezpośrednio przy drodze prowadzącej z Koszalina na morze -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiśniowa

Cewlino(Pękalin + 24 km)

155 000 zł1 559 m² 99,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz na wzniesieniu, cewlino pod Koszalinem Działka bezpośrednio przy lesie z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Na wzniesieniu z rewelacyjną panoramą. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gąski

Gąski(Pękalin + 2 km)

198 400 zł992 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny o 20 tys zł, cena promocyjna! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w Gąskach w cichej i spokojnej okolicy tej atrakcyjnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Pękalin

Pękalin,zachodniopomorskie

26 015 zł473 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pilnie sprzedam grunt, 1000m od morza.Bardzo piekna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Pękalin